Лідер "Аль-Каїди" погрожує новими атаками напередодні річниці теракту 9/11

11 вересня виповнюється 15 років з дня трагедії.

Лідер "Аль-Каїди" Айман аз-Завахірі напередодні 15-ї річниці теракту у США виступив із відеозверненням, у якому назвав атаку "ляпасом" Америці та її союзникам.

"Ми відзначаємо в ці дні 15-річчя від того моменту, коли були здійснені благословенні напади у Вашингтоні, Нью-Йорку та Пенсильванії", - каже лідер бойовиків у відео, передає АВС з посиланням на SITE Intelligence Group.

Аз-Завахірі погрожує, що "поки США не припинить своїх діянь, 11 вересня повторюватиметься тисячі разів, Аллах дозволяє". У 20-хвилинному відео бойовик закликає прибічників атакувати США та їхніх союзників.

Колишній консультат Білого дому з протидії тероризму Річард Кларк запевняє, що такі погрози - лише намагання аз-Завахірі нагадати про себе, оскільки світ забуває про "Аль-Каїду" та більше уваги приділяє "Ісламській" державі.

Зазначається, що у інших відеозверненнях аз-Завахірі критикує "Ісламську державу", кажучи, що "справжні солдати не нав'язують себе як правителів без згоди людей".

Видання з посиланням на компетентних фахівців зазначає, що спецслужби продовжуть пошуки лідера "Аль-Каїди". Припускають, що він може переховуватись у Пакистані або Афганістані.

11 вересня 2001 року у США був здійснений найбільший в історії людства терористичний акт. За офіційною версією, терористи-смертники, які були скеровані екс-терористом №1 Усамою бен Ладеном, на захоплених літаках атакували вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку і будівлю Пентагону у Вашингтоні.

Внаслідок атаки загинуло більше трьох тисяч людей. Під час терактів загинули ті, хто перебував у будівлях та на захоплених літаках. Хроніку подій читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Наступна публікація