Лідер демократів у Сенаті США закликав ФБР перевірити російський додаток FaceApp

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На додаток скаржаться низка користувачів через збирання особистих даних.

Лідер Демократичної партії у Сенаті США Чак Шумер звернуся до Федерального бюро розслідувань із проханням перевірити російський додаток FaceApp.

Про це він написав у своєму Twitter.

За його словами, особисті дані мільйонів американців можуть бути передані "ворожій державі".

"ФБР і ФТК (Федеральна торговельна комісія США – ред.) повинні вивчити ризики національної безпеки і конфіденційності зараз. Тому що мільйони американців використовували його (додаток – ред.). Він належить російській компанії. І користувачі зобов'язані надавати повний, безвідкличний доступ до своїх особистих фотографій і даних", - заявив Шумер.

Він також зазначив, що має побоювання щодо захисту персональних даних користувачів, які завантажили додаток FaceApp, а також щодо того, чи знають самі користувачі про це.

Як відомо, останнім часом серед користувачів соціальних мереж нечуваної популярності набирає додаток FaceApp, який кардинально змінює обличчя людей. Зокрема, редактор "зістарює" та "омолоджує" обличчя, а також дозволяє змінювати стать, приміряти бороду та різні зачіски.

ВідеоМода на старість: чим небезпечний додаток FaceApp

Нова хвиля популярності мобільного додатку FaceApp перетворила стрічки соцмереж, на пансіонат для людей літнього віку. Адже основна фішка цієї програми в тому, що вона може зістарити обличчя на фото. Кого з відомих українців встигли зістарити і яку загрозу несе цей додаток – дивіться у відео.

Мода на старість: чим небезпечний додаток FaceApp

Залиште свій коментар

Вибір редакції