Лідер "Хезболла" пояснив паніку Ізраїлю: Мубарак - їхній останній союзник

Лідер "Хезболла" назвав події в Єгипті "справжньою народно-патріотичною революцією" і пояснив "стан паніки, в якому перебуває ізраїльське керівництво".

Перемога в Єгипті народних мас, які вимагають відставки президента Хосні Мубарака, "повністю змінить обличчя регіону (Близького Сходу) на користь його народів". Про це заявив генеральний секретар ліванського руху опору "Хезболла" шейх Хасан Насрулла.

Те, що відбувається в Каїрі та інших містах Єгипту він назвав "справжньою народно-патріотичною революцією".
Разом з тим лідер "Хезболла" відкинув спроби "друзів Ізраїлю та Америки" нав'язати світу їхнє бачення єгипетських подій як "революції голодних".

"Те, що ми бачимо, - це справжня революція. Революція бідних, тих, хто прагне до свободи і відкидає приниження, яке принесла цій країні капітуляція перед Сполученими Штатами", - сказав Насрулла.

Американська політика в регіоні, заявив він, відхиляється як єгиптянами, так і "більшістю арабських народів". Причина цього, за словами Насрулли, полягає в тому, що політика США на Близькому Сході "повністю підтримує політику Ізраїлю та пов'язані з нею диктаторські режими".

Невідповідність інтересам арабів "позиція режиму (Мубарака) в арабо-ізраїльському протистоянні" і стала, на думку Насрулли, однією з головних причин народного гніву в Єгипті.

Ізраїль, сказав лідер "Хезболла", втрачає в особі режиму Мубарака сильного союзника. Цим пояснюється стан паніки, в якому перебуває ізраїльське керівництво останні два тижні, сказав шейх Насрулла.

Рух "Хезболла" не має наміру втручатися у внутрішні справи Єгипту, але солідарний з боротьбою єгипетського народу і стоїть на його стороні. "Те, що ви робите, - чудово, це являє собою найважливішу сторінку в історії ісламського суспільства. Ви ведете боротьбу за арабську гідність", - заявив Хасан Насрулла.

Відносини між Єгиптом і "Хезболла" в останні роки були гранично натягнутими, особливо після того, як Насрулла звинуватив єгипетську владу в бездіяльності в період ізраїльської військової операції в секторі Газа в кінці 2008 - початку 2009 років.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Армія "Хезболли" приведена до повної бойової готовності

Президент Ізраїлю побоюється приходу до влади в Єгипті ісламістів

Мубарак: у загибелі людей винен не я, а "Брати-мусульмани"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: