Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер каталонських сепаратистів Пучдемон заявив, що продовжуватиме займатись політикою з Бельгії

У разі перетину кордону Іспанії його негайно заарештують.

Карлес Пучдемон заявив, що повернеться до Бельгії після того, як іспанський суд скасував міжнародний ордер на його арешт.

Про це повідомляє AFP.

Зараз він вже четвертий місяць перебуває у Німеччині. "Цими вихідними я повернусь до Бельгії", - заявив Пучдемон на прес-конференції у Берліні.

Він додав, що тепер його політична діяльність буде відбуватися саме з Бельгії.

Раніше Пучдемон очікував на екстрадицію з Німеччини до Іспанії, проте іспанський суд скасував міжнародний ордер на його арешт.

Наразі він може вільно пересуватися Євросоюзом, але у разі перетину кордону Іспанії його негайно заарештують, адже національний ордер на арешт екс-лідера Каталонії лишається чинним.

Екс-лідер Каталонії Карлес Пучдемон з жовтня минулого року перебуває за межами Іспанії. В країні проти нього та інших лідерів каталонського руху за незалежність порушили кримінальні справи за обвинуваченням в організації заколоту.

ВідеоПрихильники Пучдемона влаштували протест з вимогою його звільнення

Деякі із активістів приїхали до німецької столиці із самої Барселони, аби під Бранденбурзькими воротами вимагати свободи для політика. Лідера каталонських сепаратистів арештували на початку тижня на кордоні Німеччини і Данії. Іспанія домагається від Німеччини видачі Пучдемона.

Прихильники Пучдемона влаштували протест з вимогою його звільнення

Залиште свій коментар

Вибір редакції