Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поки інформація про зміст угоди не надходила.

Лідер КНДР Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін підписали угоду за підсумками міжкорейського саміту, який відбувається у Пхеньяні. 

Церемонія підписання документу, що проходила в резиденції для високих гостей "Пекхвавон", що транслювалася в прес-центрі саміту в Сеулі.

Поки інформація про зміст угоди не надходила.

Як раніше повідомив журналістам прес-секретар президента Південної Кореї Юн Ен Чан, керівники двох країн планують виступити зі спільною заявою.

Міністри оборони КНДР Але Гван Чхоль і Південної Кореї Сон Ен Го в присутності лідерів підписали також угоду у військовій галузі, що передбачає зниження напруженості ризиків військових зіткнень.

ВідеоВ гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

На кадрах з місця зустрічі президентів двох Корей видно теплі обійми. Кім Чен Ин влаштував гостю пишний прийом - південно-корейського президента на виході з літака вітали тисячі громадян КНДР з прапорами і квітами. 

В гостях у Кім Чен Ина. До КНДР прилетів Президент Південної Кореї

Міжкорейський саміт проходить в умовах "пробуксовки" в наміченому поліпшення відносин між Пхеньяном і Вашингтоном за підсумками зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа в Сінгапурі.

Фотогалерея Врятувати угоду зі США: навіщо президент Південної Кореї вирушив на історичний саміт до Пхеньяну (21 фото)

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив минулого тижня, що хоча повна денуклеарізація Корейського півострова є питанням, яке має бути вирішено шляхом переговорів між Північчю і США, Південна Корея "не може залишатися осторонь, не виступати посередником і не сприяти процесу до тих пір, поки зв'язки між Північчю і Сполученими Штатами не стануть більш активними". Він підтримав ідею проведення другої зустрічі Кім Чен Ина і Дональда Трампа. З ініціативою, як повідомлялося, виступив північнокорейський керівник в посланні американському президенту.

Спостерігачі, незважаючи на відсутність суттєвого прогресу в северокорейско-американських відносинах, звертають увагу на поступальний рух в міжкорейських зв'язках. Прикладом, на їх думку, може служити відкриття на минулому тижні в північнокорейському місті Кесоні місії зв'язку двох корейських держав.

Нагадаємо, раніше з лідером Північної Кореї зустрічалися південнокорейські посли. Тоді вже було відомо про плани влаштувати зустріч на найвищому рівні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції