Лідер КНДР Кім Чен Ин "оголосив війну" підлітковому сексу, бо вважає його "державною зрадою" - ЗМІ

Лідер КНДР Кім Чен Ин "оголосив війну" підлітковому сексу, бо вважає його "державною зрадою" - ЗМІ

Фото: Associated Press

Кім Чен Ин називає секс між підлітками "аморальним" та "нечестивим".

Очільник Північної Кореї Кім Чен Ин розпочав боротьбу із підлітковим сексом, який прирівняв до "державної зради".

Про це повідомляє Еxpress із посиланням на джерело. 

За даними видання, диктатор вважає "сексуальну активність між підлітками" наслідком "капіталістичного впливу", а зокрема розповсюдження закордонної порнографії, яку молодь нібито зберігає на мобільних телефонах та USB-накопичувачах. 

Кім Чен Ин називає секс між підлітками "аморальним" та "нечестивим", тоді як уряд Північної Кореї оголосив "розбещеність тінейджерів" зрадницьким вчинком, який "допомагає ворогу знищити суспільство" країни. "Порушників", а також їхніх батьків і учителів пообіцяли суворо карати. Окрім того, у школах запровадили перевірку учнів на наявність забороненого контенту в "телефонах чи інших пристроях, які вони можуть мати із собою".

Зазначається, що за допомогою програми "Червоний прапор" в країні спостерігають за усім, що робить користувач. Вона робить скриншоти екрану з довільним інтервалом часу, щоб зафіксувати активність. Ці знімки потім входять до загальної бази під назвою Trace Viewer, де їх можуть переглянути представники влади. 

Нагадаємо, нещодавно Кім Чен Ин уперше за три тижні показався на людях і вразив агресивними заявами. Зокрема, він висловив бажання посилити ядерний потенціал країни та перевести у вищий ступінь боєготовності стратегічні збройні сили. 

Кім Чен Ин уперше за три тижні показався на людях і вразив агресивними заявами

Кім Чен Ин уперше за три тижні показався на людях і вразив агресивними заявами

Повʼязані теми:

Наступна публікація