Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив про "серйозний інцидент", пов'язаний з коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
3200
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив про "серйозний інцидент", пов'язаний з коронавірусом

Фото: Associated Press

Диктатор звинуватив високопосадовців в нехтуванні своїми обов'язками під час боротьби з глобальною пандемією.

Лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин заявив про пов'язаний з COVID-19 "серйозний інцидент", який може загрожувати безпеці країни, попри загальнонаціональні протиепідемічні зусилля.

Про це в середу, 30 червня, із посиланням на KCNA повідомляє Yonhap

Зазначається, що під час засідання політбюро Трудової партії Кореї диктатор звинуватив високопосадовців в нехтуванні своїми обов'язками під час виконання заходів, необхідних для боротьби з глобальною пандемією коронавірусу.

"Нехтуючи важливими рішеннями партії в її національній надзвичайній антивірусній боротьбі в межах підготовки до глобальної кризи в галузі охорони здоров'я, відповідальні посадові особи спровокували серйозний інцидент, який створює величезну кризу для безпеки країни і її народу", - заявив Кім Чен Ин.

За словами лідера Північної Кореї, "основним чинником, який перешкоджає виконанню важливих завдань, є нездатність і безвідповідальність вищих посадових осіб".

"Загальнопартійна боротьба повинна вестися проти ідеологічних дефектів і всіляких негативних факторів, які виявляються серед вищих посадових осіб", - висловився він.

Водночас подробиць щодо згаданого диктатором "серйозного інциденту" не повідомляється.

Північна Корея продовжує наполягати на відсутності випадків захворювання на COVID-19 в країні, однак від початку пандемії в КНДР діє жорсткий прикордонний контроль та ще низка протиепідемічних заходів.

Раніше у Пхеньяні заявили, що стан Кім Чен Ина "розбиває серця народу". На думку аналітиків, у такий спосіб режим намагається довести світові, що і північнокорейці дбають про свого лідера і плачуть через його худорлявість.

Нагадаємо, що лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин 5 червня вперше за місяць з'явився на публіці. Північнокорейський диктатор головував на засіданні політбюро Трудової партії Кореї. Він обговорив, зокрема, скликання керівної партії і організаційні питання. 

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод

Новини світу: Кім Чен Ин повідомив, що Північній Кореї загрожує голод
Наступна публікація