Лідер комуністів Молдови Воронін – політичному опоненту: "Пішов на хрін!"

Президент Молдови Володимир Воронін дозволив собі не зовсім коректну поведінку під час першого засідання нового парламенту.

Лідер Партії комуністів Молдавії (ПКРМ) Володимир Воронін, виступаючи як президент країни, в ході першого засідання нового складу парламенту Молдавії, яке відбулося 28 серпня, дозволив собі ряд украй різких заяв на адресу політичних опонентів.

Під час виступу лідера Ліберально-демократичної партії Молдавії Володимира Філата, що призвав комуністів не провокувати посилення політичної кризи в країні, Воронін викрикнув з місця: "Пішов на хрін! Ти, що, нам погрожуєш, пацан? Ми з тобою розбиратимемося іншими методами".

Коментуючи витівку лідера комуністів, Філат помітив, що "схожа поведінка властива для цієї людини, і демонструє рівень його політичної культури". "Саме таким чином він і правив Молдавією всі ці 8 років", - додав Філат.

Згодом представники Партії комуністів Молдавії покинули зал засідань, тоді як парламентська більшість ухвалила рішення продовжити роботу і вибрали спікером парламенту країни лідера Ліберальної партії Михайла Гімпу.

Нагадаємо, чотири фракції парламенту Молдови нового скликання офіційно оголосили 28 серпня про створення в парламенті правлячої більшості в кількості 53 депутатів.

Парламентську більшість утворили фракції Ліберально-демократичної партії Молдови, Ліберальної партії, Демократичної партії Молдови і альянсу "Наша Молдова". Ці партії створили 8 серпня правлячу демократичну коаліцію "Альянс за європейську інтеграцію". Лідер ЛДПМ Влад Філат заявив, що правляча більшість бере на себе всю відповідальність за правління в країні.

Партія комуністів Молдови має в парламенті 48 депутатів. Її депутати покинули зал засідання, після того, як головуючий на засіданні депутат від Партії комуністів Іван Калін оголосив перерву до 4 вересня для завершення процесу формування всіх парламентських фракцій.

Читайте також:

Парламентська коаліція Молдови обрала спікера

Молдавська опозиція оголосила коаліцію в парламенті. Комуністи відмовились від співпраці

У Молдові сформували коаліцію і поділили владу

Молдова вислала українців і грузинів через "кольорові" революції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: