Лідер опозиції М'янми Аун Сан Су Чжі після арешту зустрінеться з главою хунти

Аун Сан Су Чжі готова зустрітися з главою хунти М'янми, щоб почати процес примирення.

Лідер опозиції М'янми, лауреат Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі готова до зустрічі з главою режиму в Янгоні генералом Тан Шве для того, щоб покласти початок процесу національного примирення. Про це вона заявила британській корпорації ВВС у своєму першому інтерв'ю з моменту виходу на свободу.

"Я думаю, нам треба розібратися за столом переговорів, в чому полягають наші розбіжності, поговорити, домовившись про те, що ми можемо і не погодитися одне з одним", - зазначила Аун Сан Су Чжі в телефонній розмові з кореспондентом ВВС.

На питання, яким вона бачить своє майбутнє, лідер опозиції сказала, що вважає себе "лише одним з борців за демократію, звичайно ж більш відомим, ніж інші тут, в Бірмі, але лише одним з них". Нагадаємо, що опозиція в М'янмі, як, втім, і офіційний Лондон, не визнає нової назви країни, затвердженої військовим режимом, і продовжує іменувати її Бірмою, а столицю - Рангун.

Аун Сан Су Чжі також заявила, що не боїться повторного домашнього арешту, хоча і не бажає такого розвитку подій з тієї причини, що в умовах утримання під вартою важко працювати з повною віддачею. "Але я знаю, що завжди існує ймовірність мого повторного арешту", - зізналася вона.

Аун Сан Су Чжі виступила в Янгоні перед чотирма тисячами своїх прихильників. У своїй промові вона закликала їх до спільної роботи заради досягнення свободи слова як головної складової демократії.

Нагадаємо, кілька днів тому лідер опозиції М'янми, лауреат Нобелівської премії миру 1991 року Аун Сан Су Чжі була звільнена після 15 років ув`язнення з-під домашнього арешту в столиці країни Янгоні.

Читайте також:

Японські бізнесмени продавали М'янмі устаткування для ракет

У М'янмі після 15 років арешту звільнили лауреата Нобелівської премії миру

Близько 10 тисяч біженців втекли з М'янми у Таїланд

У М'янмі почалися перші за 20 років парламентські вибори

ВідеоЛідер опозиції М'янми Аун Сан Су Чжі після арешту зустрінеться з главою хунти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: