Лідер Північної Кореї назвав свого спадкоємця

Вважають, що такий крок викликаний погіршенням стану здоров'я 67-річного Кім Чен Іра.

Керівник Північної Кореї Кім Чен Ір визначив своїм наступником третього сина Кім Чон Вона. Про це повідомила місцева преса з посиланням на інформоване джерело.

Цей крок у південнокорейському Сеулі розцінюють як офіційне прагнення закріпити визнання молодого Кіма як спадкоємця нинішнього лідера в суспільстві і вважають, що він викликаний погіршенням стану здоров'я 67-річного Кім Чен Іра. Це буде друге в історії КНДР спадкоємство влади від батька до сина.

Інформацію про наступника нинішнього лідера незабаром після другого ядерного випробування отримали Трудова партія Кореї, Корейська народна армія, Президія Верховного народного зібрання і Кабінет міністрів.

За 4 місяці до цього Кім Чен Ір назвав 25-річного Чон Вона своїм наступником і направив 8 січня цього року відповідну директиву керівництву правлячої Трудової партії Кореї. Зарубіжні представництва КНДР отримали вказівку не поширювати цю інформацію.

Кім Чон Вон народжений від третьої дружини північнокорейського лідера До Ен Хі, яка померла в 2004 році у віці 51 року від раку молочної залози. Середню освіту він здобув у Міжнародній школі в Берні (Швейцарія) і відомий як фанат баскетболу американської НБА. Після повернення в КНДР про нього мало що відомо. Самому Кім Чен Іру було 32 роки, коли його батько і засновник КНДР Кім Ір Сен у лютому 1974 року на з'їзді ТПК оголосив сина наступником. У керівництво країною Кім Чен Ір вступив у 1994 році після смерті батька.

Читайте також:

Північна Корея вивела на старт міжконтинентальну ракету

Північна Корея погрожує зірвати переговори про заборону ядерної зброї

Кім Чен Ір знову переобраний головою КНДР

КНДР готова відбити будь-який напад США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: