Лідер Північної Кореї таємно прибув до Пекіна

Автоколона, яка з чуток везе лідера КНДР Кім Чен Іра, зупинилася біля Будинку народних зібрань в китайській столиці.

Кортеж автомобілів лідера Північної Кореї Кім Чен Іра прибув до Будинку народних зібрань в Пекіні. Очікується, що там буде влаштований офіційний прийом.

Утім, чи дійсно в автоколоні їде безпосередньо сам глава КНДР, тримається у таємниці. Про візит Кім Чен Іра до Китаю відомо тільки з неофіційних джерел. Навіть площа Тяньаньмень, яку до приїзду іноземних керівників зазвичай прикрашають державними прапорами, цього разу лишилася порожньою.

Між тим відомо, що два дні тому бронепоїзд Кім Чен Іра перетнув кордон між двома країнами.

За даними місцевих джерел, у четвер пройдуть переговори між Кім Чен Іром і головою КНР Ху Цзіньтао. Ймовірно, північнокорейський лідер разом зі своїм китайським колегою відвідає оперу з класичного китайського роману "Хунлоумен" - "Сон у Червоному теремі", яку він сам і зрежисирував. Цей спектакль, на думку журналістів, має продемонструвати особливе ставлення вищого керівника КНДР до Китаю.

Про всі попередні візити лідера КНДР до Китаю повідомлялося тільки після його повернення на батьківщину. Останній раз він був в КНР у 2006 році. Передбачається, що цього разу Ху Цзіньтао і Кім Чен Ір обговорять питання економічного співробітництва між КНР і КНДР, а також торкнуться перспективи відновлення переговорів з ядерної проблеми Корейського півострова.

Читайте також:

Бронепоїзд Кім Чен Іра перетнув кордон з Китаєм

Кім Чен Ір заховав "на чорний день" 4 млрд доларів у банках Європи

Розсекречено таємний бункер Кім Чен Іра з підземним аеродромом

Преса КНДР надрукувала перше фото наступника Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: