Лідер повстанців дозволив Каддафі залишитися в Лівії

Спершу представники опозиції наполягали на тому, що Каддафі має залишити країну, тепер же вони заявили, що лідер Джамахарії може залишитися в країні за певних умов.

Лідер повстанців Мустафа Абдель Джаліль заявив, що Муаммар Каддафі і члени його сім'ї зможуть залишитися на території Лівії, якщо той зречеться влади, повідомляє газета Wall Street Journal.

Нагадаємо, спершу представники опозиції наполягали на тому, що Каддафі має залишити країну. Тепер же Джаліль зазначив: "Каддафі може залишитися в Лівії, але з певними умовами. Ми вирішимо, де він знаходитиметься і хто буде слідкувати за ним. Ті ж умови будуть діяти у відношенні членів його родини".

Wall Street Journal припускає, що слова Джаліля свідчать про його підтримку зроблених в останні дні заяв представників США, Франції та Італії.

Глава МЗС Франції Ален Жюппе сказав у середу, що Каддафі може залишитися в Лівії за умови, що він складе з себе повноваження. США та Італія вимагають відходу Каддафі з влади, але пропонують вирішити його долю лівійському народові, тобто не виключають, що він може залишитися в Лівії.

"Є три варіанти закінчення війни. Каддафі здасться, він утікає з Лівії або буде убитий або схоплений одним зі своїх охоронців або повстанськими силами", - зазначив Джаліль.

Джаліль додав, що повстанці продовжать боротьбу під час священного для мусульман місяця Рамадан, який починається в серпні.

17 липня лівійський лідер Муаммар Каддафі заявив, що його країна ніколи не капітулює перед повстанцями і військової операції НАТО. А 21 липня лідер Джамахірії додав, що виключає будь-які переговори з повстанцями "до самого Судного дня".

Читайте також:

США заявили про готовність надати притулок Каддафі

Лівійські повстанці готують до бою 7-річних хлопчиків

Розвідка США заявила, що у Каддафі закінчується іжа і пальне

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: