Лідер російських геїв попросив притулку в Лукашенка

Організатор московських гей-парадів Микола Алексєєв має намір просити політичного притулок в Білорусі.

Організатор московських гей-парадів Микола Алексєєв, який раніше начебто був викрадений в "Домодєдово" і опинився в Мінську, заявляє, що має намір просити політичного притулок в Білорусі.

"В даний час я знаходжуся в Мінську і має намір просити у влади Білорусі політичний притулок", - повідомив Алексєєв через SMS-повідомлення.

За його словами, він також прийняв рішення відкликати всі позови з Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) щодо заборони акцій секс-меншин у Москві 2006, 2007 і 2008 років.

"У зв'язку з тиском, що чиниться на мене, я вирішив відкликати скарги на заборону московською владою гей-парадів у 2006, 2007 і 2008 роках з Євросуду", - сказав Алексєєв. При цьому він відзначив, що в Євросуді розгляд цих позовів вже знаходиться на стадії вирішення.

Як повідомлялося, 15 вересня Алексєєв був затриманий невідомими людьми і співробітниками міліції в московському аеропорту "Домодєдово" перед вильотом до Швейцарії. Як він повідомляв раніше, під приводом додаткової перевірки багажу він був перепроваджений в окрему кімнату, де протягом декількох годин його неодноразово оглядали.

В ході огляду невідомі люди шукали якусь інформацію в його двох ноутбуках, які були при ньому, а також іншу інформацію в документах, які знаходилися у нього в сумці. Після цього близько доби інформації про те, де знаходився Алексєєв, не було, а зв'язок з ним був відсутній.

Через добу він вийшов на зв'язок і повідомив, що його вивезли за місто в якийсь провінційний відділок міліції і там допитували. "Вимагали, щоб я підписав готові папери про те, що я відкликаю справу про гей-паради з Європейського суду у зв'язку зі світовою угодою", - написав він тоді в SMS-повідомленні.

Він також повідомив, що його фактично вислали з Росії і що він знаходиться в Мінську. Проте раніше лідер гей-руху запевняв, що має намір повернутися до Росії.

Представники сексуальних меншин регулярно намагаються провести в центрі Москви гей-парад, проте столична влада кожного разу відмовляють їм в узгодженні акції.

Читайте також:

У Москві затримали організатора гей-парадів

Геї підтримали програму Януковича

У Росії гомосексуалісти просять визнати екстремістською книгу Старого заповіту

У Варшаві пройшов перший в історії Польщі гей-парад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: