Лідери арабських країн ухвалили план порятунку Єрусалиму

Ліга арабських держав звертатиметься до всіх держав і міжнародних організацій із закликом не визнавати законними будь-які дії Ізраїлю, що здійснюються стосовно землі в Палестині.

Арабські лідери ухвалили в неділю на саміті в Лівії "План дій з порятунку Єрусалима", що передбачає виділення допомоги палестинцям у розмірі 500 мільйонів доларів, а також низку політичних і юридичних кроків.

«План спрямований на протидію ізраїльським планам з будівництва поселень в Єрусалимі», - йдеться в підсумковому документі 22-го саміту Ліги арабських держав (ЛАД).

План передбачає звернення до міжнародних судів, Ради Безпеки ООН, головна мета яких - не допустити штучної зміни демографічної ситуації в цьому місті на користь Ізраїлю.

«Ліга арабських держав звертатиметься до всіх держав і міжнародних організацій із закликом не визнавати законними будь-які дії Ізраїлю, що здійснюються стосовно землі, мусульманських і християнських святинь в Палестині, якщо ці дії ігнорують права палестинського народу», - наголошується в заяві.

Раніше Ізраїль оголосив про плани з будівництва нового житла для поселенців в Східному Єрусалимі, який палестинці вважають столицею своєї майбутньої держави.

Крім того, арабські країни рекомендували палестинцям утриматися навіть від непрямих мирних переговорів з Ізраїлем, поки будівництво поселень не буде повністю зупинено.

Саміт Ліги арабських держав відбувався в лівійському місті Сирт 27-28 березня.

Читайте також:

Ізраїль звинуватив палестинців у зриві переговорів

Ізраїль готовий до повторної окупації сектора Газа

ЄС сподівається на створення незалежної Палестини через два роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: