Лідери ХАМАС відвідають Москву

Зараз в Росії з візитом перебуває голова ПНА Махмуд Аббас. Політичне керівництво палестинського руху ХАМАС теж розглядає можливість візиту до Москви.

Політичне керівництво палестинського руху ХАМАС розглядає можливість візиту до Москви, заявив в понеділок в член політбюро ХАМАС – замісник глави політичного керівництва руху Абу Марзук. 

"Ми обговорили з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим можливість нашого візиту до Москви. Під час розмови нічого визначено не було, але ми обговоримо це найближчим часом за підсумками поїздки Махмуда Аббаса до Росії", - сказав Абу Марзук.

В кінці минулого тижня відбулася телефонна розмова глави МЗС Росії з керівником політичного крила ХАМАС Халедом Машаалем, в ході якого російська сторона підкреслила необхідність досягнення палестинської єдності.

Після червневих внутрішніх палестинських зіткнень сектор Газа перейшов під контроль ХАМАС. Політичний розкол між провідними палестинськими організаціями ФАТХ і ХАМАС привів до розвалу уряду національної єдності і фактичного двовладдя. "Розмова (між Лавровим і Машаалем) йшла про останні події в Палестині, відбувся обмін думками між ХАМАС і Москвою у питаннях, що стосуються візиту Абу Мазена (голова ПНА Махмуд Аббас) до Москви", - сказав Абу Марзук.

Лідери ХАМАС відвідають Москву
На вівторок запланована зустріч Аббаса з президентом Росії Володимиром Путіном.
Голова ПНА Махмуд Аббас прибув до Москви у неділю з триденним візитом. На вівторок запланована зустріч Аббаса з президентом Росії Володимиром Путіном.
У понеділок він провів переговори з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, який заявив, що Москва підтримує Махмуда Аббаса як законного палестинського лідера і має намір обговорювати з ним конкретні шляхи надання допомоги палестинцям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: