Лідери Вірменії та Азербайджану заговорили про можливість зустрічі в Москві для переговорів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лідери Вірменії та Азербайджану заговорили про можливість зустрічі в Москві для переговорів

Associated Press

Рішення конфлікту навколо Нагірного Карабаху має спиратися на компроміс, заявив Пашинян.

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і глава Азербайджану Ільхам Алієв висловили готовність приїхати до Москви для переговорів щодо Нагірного Карабаху.

Про це Пашинян і Алієв сказали в інтерв'ю російському агентству ТАСС.

"Нагірно-карабахський конфлікт повинен вирішуватися виключно мирним шляхом, це наша позиція. На жаль, Азербайджан не згоден з цією точкою зору. І я готовий докласти всіх необхідних зусиль, щоб досягти такого результату, зокрема і поїхати, зустрітися, поговорити", - сказав прем'єр Вірменії, відповідаючи на питання, чи готовий він приїхати до Москви.

Водночас Пашинян зазначив, що рішення конфлікту щодо Нагірного Карабаху має спиратися на компроміс. "Не на капітуляцію однієї зі сторін, а на компроміс", - підкреслив він.

Водночас, Алієв також заявив про готовність представників Баку до переговорів з вірменською стороною в Москві. "Ми завжди готові зустрітися і в Москві, і в будь-якому іншому місці для того, щоб покласти край протистоянню та знайти шляхи врегулювання", - сказав він.

Водночас глава Азербайджану заявив, що в Баку "готові для будь-яких контактів".

"І в цьому випадку я запрошення такого не отримував, тому це питання не до мене. Багато разів особисто президент Росії Володимир Путін, і до нього Дмитро Медведєв проводили тристоронні зустрічі між керівниками Вірменії та Азербайджану. Але після того, як влада в Вірменії перейшла в руки умовного "Сороса", такі контакти припинилися", - пояснив Алієв.

Нагадаємо, чергове перемир'я між Вірменією і Азербайджаном не протрималося і добу. В регіоні відновилися бойові дії.

У Міноборони Азербайджану заявили: Вірменія обстрілює Агдамський район, що межує з Нагорним Карабахом, і вони почали наступ у відповідь на цю атаку. Однак в Єревані стверджують: вогонь відкривають азербайджанські військові і звинувачують противників, що вони не дозволяють забирати поранених.

Наступна публікація