Лідери ЄС скасували позачерговий саміт щодо Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жодних суттєвих домовленостей досягнуто не було.

Лідери країн-членів Євросоюзу ухвалили рішення скасувати позачерговий саміт щодо виходу Великої Британії з ЄС, який був призначений на 17-18 листопада.

Таке рішення вони ухвалили на саміті ЄС у Брюсселі, який розпочався 17 жовтня, передає Reuters.

Очікувалося, що на цьому саміті буде остаточно ухвалена угода про Brexit, однак наразі жодних домовленостей в основних суперечливих питання досягнуто не було.

На саміті, який наразі триває у Брюсселі, прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей виступила із промовою перед лідерами ЄС, які після цього обговорили можливість виходу Британії зі складу Європейського союзу без жодної угоди.

За словами європейських дипломатів, заява Мей була далекою від "вирішального прогресу", а тому було вирішено поки відкласти саміт щодо Brexit. Тепер у прем’єрки Британії буде трохи більше часу на вирішення внутрішніх політичних проблем, які на думку ЄС, і заважають ухваленню угоди.

Напередодні саміту голова Ради ЄС Дональд Туск заявив, що сценарій, за яким Велика Британія вийде із Євросоюзу взагалі без будь-якої угоди наразі найбільш імовірний, ніж будь-коли.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції