Лідерів російської опозиції судитимуть за мітинги

Над російськими опозиціонерами Костянтином Косякіним, Едуардом Лімоновим та Сергієм Удальцовим відбудеться суд за участь у несанкціонованому мітингу.

Едуард Лімонов
Архів
Едуард Лімонов
Затримані на Тріумфальній площі в Москві організатори "Маршу незгодних" Костянтин Косякін і Едуард Лімонов, а також лідер руху "Лівий фронт" Сергій Удальцов відпущені з міліції, але повинні будуть з'явитися до суду 9 вересня у зв'язку із звинуваченням в участі в несанкціонованому мітингу.

"Я, Косякін і Лімонов вже вийшли, зараз повинні відпустити і Бориса Нємцова. Нас відвезли в ОВД "Тверське", де висунули звинувачення за статтею 20.2 - участь у несанкціонованому мітингу. Судове засідання призначено на 9 вересня", - сказав Удальцов. Він повідомив, що судові засідання пройдуть у світовому суді на дільниці номер 369 Тверського району.

За його даними, найближчим часом будуть відпущені і інші затримані. Він також повідомив, що активіста руху "Солідарність" Іллю Яшина відвезли в інше ОВС.

У свою чергу, Яшин сказав, що його теж відпустили на свободу. "Я знаходився в ОВД" Міщанське ". Всього сюди доставили 13 людей, зараз оформляють протоколи і всіх випускають. Нам так само пред'явили статтю 20.2, судове засідання призначене на 9 вересня", - повідомив він.

Борису Нємцову, якого затримували за поширення його брошури в центрі Москви, міліція винесла застереження про недопущення надалі розповсюдження друкованої продукції в громадському місці.

У вівторок, 31 серпня, російські опозиційні сили провели акції на захист 31-ї статті Конституції РФ, в якій йдеться про право проводити збори, мітинги і демонстрації.

У Москві на Тріумфальній площі в результаті були заарештовані близько 70 учасників акції "Стратегії 31", серед яких і організатори "Маршу незгодних": представник руху "Лівий фронт" Костянтин Косякін, голова виконкому "Іншої Росії" Едуард Лімонов, співголова руху "Солідарність" Борис Нємцов та його активісти Роман Доброхотов та Ілля Яшин.

У Санкт-Петербурзі були затримані 90 опозиціонерів. Акції на підтримку 31-ї статті Конституції пройшли також в Єкатеринбурзі, Томську, Краснодарі. У цих містах вони були санкціонованими, але нечисленними - від 20 до 100 осіб.

Крім того біля російського посольства в Києві провели акцію солідарності з росіянами. Міліція затримала двох його організаторів після того, як вони розгорнули колючий дріт, щоб алегорично продемонструвати обмеження свободи мирних зібрань в Росії.

Читайте також:

Посольство РФ в Києві оточили колючим дротом

Під час акції протесту в Петербурзі міліція затримала 90 опозиціонерів

Євродепутати критикують російську владу за жорстокість до опозиціонерів

На акції опозиції в Москві знову пролилася кров: 70 затриманих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: