Лідером "Аль-Каїди" в Ємені став колишній в'язень Гуантанамо

Отхман Ахмед аль-Гамді, який був узятий в полон американцями в Афганістані, у 2006 році вийшов з в'язниці і нині очолив "Аль-Каїду" в Ємені

Лідером "Аль-Каїди" в Ємені став саудівець, який відсидів 4 роки в американській військовій в'язниці на базі Гуантанамо.

Екстремістське угруповання оприлюднило відповідне відеозвернення.

Отхман Ахмед аль-Гамді був узятий в полон американцями в Афганістані, де воював на боці талібів. У 2006 р. він вийшов з в'язниці.

Як випливає з відеозапису, три попередніх лідери "Аль-Каїди" в Ємені були вбиті в результаті рейдів урядових сил Ємену проти бойовиків.

Нагадаємо, нещодавно міністерство оборони США за указом глави Центрального командування генерала Девіда Петреуса розгорнуло секретні операції в країнах Близького Сходу. Однією з цілей секретного наказу Петреуса був розвиток присутності загонів спеціального призначення США в Ємені, де базуються члени терористичної організації "Аль-Каїда".

Наказ істотно розширює повноваження міністерства оборони США в області секретних операцій в тих країнах, де американські військові не ведуть бойових дій. Таким чином відомство позбавляється від своєї залежності від ЦРУ.

Читайте також:

США таємно відправили спецназ у Ємен

Смертник підірвав кортеж британського посла в Ємені

Західні ЗМІ: США проводять у Ємені таємну військову операцію

Ємен оголосив про закінчення війни з шиїтами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: