Лідеру Північної Кореї Кім Чен Іру залишився рік

Професор додав, посилаючись на неназваних членів великого сімейства Кім Чен Іра, що він може померти навіть цього літа.

Він виглядав погано, його волосся значно порідшало, він кульгав. Ймовірно, це наслідки серйозного інсульту, який, як вважають, трапився з Кім Чен Іром в серпні минулого року. При цьому одужання 67-річного керівника ускладнене затяжним діабет і хворобою серця.

Видання наводить слова експерта з Північної Кореї, співробітника японського університету "Васеда" Тосіміцу Сігемури "Йому залишилося небагато, за даними з моїх джерел, лікарі вважають, що він не доживе до кінця року.

Професор додав, посилаючись на неназваних членів великого сімейства Кім Чен Іра, що він може померти навіть цього літа.

Аналогічні дані наводить і американська газета "Вашингтон таймс", джерело якої в уряді США також заявило, що Кім Чен Іру залишився рік.

"В основному він втратив здатність вершити політику, зараз цю задачу виконує колективне керівництво у вигляді політбюро, партійного і військового" - сказав він.

За його словами, ознак боротьби за владу в Північній Кореї не спостерігається, хоча з'явилися припущення, що Кім Чен Ун, молодший син Кім Чен Іра, якого вже давно вважають його можливим наступником, тепер уже навряд чи займе його місце. Деякі японські експерти стверджують, що в цьому питанні вплив має Китай, і він не бажає бачити на вищому посту в КНДР Кім Чен Уна.

Між тим, в самій Північній Кореї заперечують, що Кім Чен Ір погано виглядає. Їм схильні вірити фахівці з американо-північнокорейських відносин:

"Якби влада КНДР не була впевнена в його здоров'ї, вона не випустила б його зображення на цьому тижні" - кажуть вони.

Читайте також:

Кім Чен Ір призначив свого молодшого сина головою таємної поліції

Наступник Кім Чен Іра пообіцяв не проводити ядерних випробувань

Спадкоємець диктатора КНДР дружив з американцями й обожнює баскетбол

Американська розвідка заспокоїла: ракета КНДР до США не долетить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: