Ебола тепер виліковна. Експериментальні препарати виявились ефективними у боротьбі з вірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ліки вже рекомендують усім захворілим.

Два експериментальних методи лікування, попередньо, різко підвищують шанси на виживання захворілих на лихоманку Ебола.

Про це пише Wired.

Як зазначається, клінічні випробування нових ліків у Демократичній Республіці Конго відбувається вже близько року через новий спалах хвороби.

Раніше була розроблена експериментальна вакцина, яка ефективно захищала людей від зараження лихоманкою. Але вперше знайдено лікування, яка ефективне для вже заражених.

"Відтепер ми більше не будемо говорити, що Ебола невиліковна", - сказав Жан-Жак Муембе, генеральний директор Національного інституту біомедичних досліджень в Конго, який контролював випробувань на місцях.

Як зазначає The New York Times, ліки вже рекомендують усім захворілим. Вони вводяться внутрішньовенно і запобігають розповсюдженню вірусу в організмі. Компанія-розробник вже обіцяє виготовити необхідну кількість доз.

Ебола, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, у червні в Уганді, що на сході Африки, зафіксували перший випадок захворювання на лихоманку Еболи – і відразу смертельний. Хвороба забрала життя п'ятирічної дитини. Нещодавно у Демократичній республіці Конго підтвердили перший випадок захворювання на Еболу в східному місті Гома. Випадок може стати "переломним" для міста.

Відео Вбивча Ебола: як світ намагається зупинити хворобу

Другий у світі за масштабами спалах небезпечного вірусу зафіксували у Демократичній Республіці Конго. В ООН звітують - лихоманка забрала вже тисячу життів, і це не межа.  

Вбивча Ебола: як світ намагається зупинити хворобу

Залиште свій коментар

Вибір редакції