Лікар думав, що Діана виживе

Лікар, який одним з перших опинився на місці аварії автомобіля принцеси Діани і Доді аль-Файєда, думав, що вона зможе вижити.

Лікар, який одним з перших опинився на місці аварії автомобіля принцеси Діани і її супутника Доді аль-Файєда, заявив у вівторок, 13 листопада, в лондонському Королівському суді, де проходять слухання у справі про її загибель, що при першому огляді принцеси думав, що вона зможе вижити.

Як передає ВВС, лікар Фредерік Майї, свідчення якого заслуховували в британській столиці за допомогою відеозв'язку з Парижа, в ніч на 31 серпня 1997 року їхав в тунелі під мостом Альма. Він рухався зустрічною смугою, коли побачив аварію, що сталася з Мерседесом принцеси.

За словами свідка, який працював у той час лікарем в пожежній бригаді, він зупинив свій автомобіль і перебіг через дорогу, щоб надати допомогу постраждалим.

"Вона була жива і стогнала. Вона дихала, але була дуже слабка", - сказав Майї, додавши, що водій і Доді аль-Файєд були вже мертві.

Лікар також повідомив, що у Діани не було ніякої видимої травми голови. "Я не пам'ятаю, щоб на її чолі був який-небудь удар. Я тільки пам'ятаю декілька крапель крові, але я б не сказав, що це було серйозне пошкодження", - сказав свідок.

Майї викликав "швидку" і зробив перший медичний огляд, який потім передав бригаді лікарів, які прибули на місце аварії. При цьому, за його словами, він думав, що жінка зможе вижити.

"Я не міг оцінити ступінь внутрішніх пошкоджень. У мене не було спеціального устаткування, щоб зміряти кров'яний тиск", - додав Майї. Він уточнив, що не знав, хто знаходився в пошкодженому автомобілі, поки не побачив випуски новин.

Принцеса Уельська Діана і її друг Доді аль-Файєд загинули в автокатастрофі в Парижі в ніч на 31 серпня 1997 року. Початі в січні 2004 року слухання зі встановлення обставин їхньої смерті були відкладені на час розслідування обставин автокатастрофи в Парижі, в якій загинули принцеса, її друг і водій Анрі Поль.

Слухання поновилися 2 жовтня в Королівському суді Лондона під головуванням судді Скотта Бейкера і продовжаться, як очікується, декілька місяців.

Вердикт виноситиме журі з 11 присяжних, відібраних судом. Всі докази, заяви свідків і розшифровки засідань суду розміщуються на інтернет-сайті http://www.scottbaker-inquests.gov.uk, спеціально створеним для доступу до матеріалів справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: