Лікар Навального заявив, що опозиціонер "може померти в будь-який момент"

Лікар Навального заявив, що опозиціонер "може померти в будь-який момент"

Фото: Associated Press

За словами медика, в опозиціонера "може розвинутися фатальна аритмія".

Засуджений російський опозиціонер Олексій Навальний, який продовжує голодування у виправній колонії, "може померти в будь-який момент".

Про це лікар політика Ярослав Ашихмін повідомив у Facebook.

"Калій 7,1 ммоль/л (це дуже багато), зростання креатиніну на понад 50%, сечова кислота > 800 ммоль/л. Це може бути пов'язано з прогресуючою нирковою недостатністю (сечова кислота "забила" канальці нефронів нирок)", - пояснив медик. 

За його словами, пацієнт з таким рівнем калію "повинен спостерігатися в реанімації". "У будь-який момент може розвинутися фатальна аритмія. Смерть від зупинки серця", - продовжив Ашихмін.

Лідерка профспілки "Альянс лікарів" Анастасія Васильєва заявила в Twitter, що "необхідно негайно вжити заходів".

У минулому місяці Навальний оголосив голодування через відмову колонії допустити до нього лікуючого лікаря, попри скарги на сильний біль у спині і в ногах. Члени команди захисту опозиціонера повідомляли, що Навальний втрачає чутливість в руках.

Нещодавно політик розповів про те, що його можуть почати годувати примусово, ще й у гамівній сорочці. 

Нагадаємо, 26 лютого Навального етапували зі СІЗО "Матроська Тиша" до колонії у Володимирській області. 

Команда Навального заявила, що виправна колонія №2 - це одна з найбільш режимних зон, так звана "червона". Тут правлять не арештанти (як на "чорних" зонах), а "адміністрація, ну і ув'язнені, яких ця адміністрація використовує, як рабів". 

2 лютого суд у Москві ухвалив рішення про заміну Олексію Навальному умовного терміну на реальний: 3,5 року колонії загального режиму, за вироком, винесеним ще 2014 року. З урахуванням року, проведеного під домашнім арештом, Олексій Навальний проведе в колонії 2,5 року. 

Новини світу: у своєму Instagram Олексій Навальний повідомив про голодування

Новини світу: у своєму Instagram Олексій Навальний повідомив про голодування

Повʼязані теми:

Наступна публікація