"Лікарі без кордонів" оголосили війну європейській фарміндустрії

Проти політики Європейського союзу в області захисту авторських прав великих фармацевтичних компаній "Лікарі без кордонів" починають глобальний протест.

"Лікарі без кордонів" (MSF) починають глобальну кампанію протесту проти агресивної політики Європейського союзу в області захисту авторських прав великих фармацевтичних компаній. Про це повідомляється в прес-релізі міжнародної організації.

Початок кампанії під гаслом "Руки геть від наших ліків!" приурочене до відновлення переговорів щодо торговельної угоди між Індією та Європейським союзом. На думку індійських і міжнародних правозахисників, умови угоди, що передбачають посилення заходів по захисту інтелектуальної власності, зроблять неможливим виробництво в Індії ряду дешевих дженерикових препаратів, у тому числі ліків для лікування ВІЛ-інфекції.

За словами президента міжнародної ради MSF Унні Карунакари, дженерики індійського виробництва становлять 80 відсотків від загального обсягу ліків для лікування СНІДу, які закуповує міжнародна організація. "Європа намагається ставити перепони на шляху лікарського забезпечення за всіма пунктами - виробництво дженериків, їх реєстрація та доставка пацієнтам в інших частинах світу", - вважає Карунакара.

Читайте також:

Вперше у світі дитині пересадили штучне серце

У Гарварді вперше штучно виростили печінку

Французькі хірурги повністю пересадили обличчя "людині-слону"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: