Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі озвучили Маккейну "дуже невтішний прогноз" через рак мозку

Політик заявив, що вдячний за те, що прожив "чудове життя".

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн, який бореться з раком мозку, повідомив, що лікарі дають йому дуже невтішний прогноз.

Про це інформує АР.

За словами Маккейна, у нього є "іноді відчуття страху того, що станеться", але він вдячний за те, що прожив "чудове життя".

Політик зауважив, що часто думає про свого колегу з Сенату Едварда Мура Кеннеді, який помер від такого ж типу раку. Він додав, що наголошує, що Кеннеді продовжував працювати попри діагноз і "ніколи не здавався, тому що він любив свою справу".

ВідеоСенат США зустрів оплесками Джона Маккейна, який прийшов на роботу після операції

Нагадаємо, що 19 липня, Джону Маккейну діагностували пухлину мозку. CBS News вирішили пояснити, що це означає для політика. Лікарі чекали патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Ймовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичну меланому, з якою Маккейн бився в минулому.

Повідомляється, що у сенатора первинна пухлина головного мозку. Діагноз був поставлений після того, як 14 липня політику видалили згусток крові над його правим оком.

 

Нагадаємо, що липні 81-річний Джон Маккейн переніс операцію з видалення пухлини на головному мозку, яка пізніше була визнана формою гліобластоми. Раніше сенатор заявляв, що сподівається перемогти хворобу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції