Лікарі та вчені створили людину-мутанта, невразливу у ДТП

Таким чином, вчені вирішили показати, наскільки наші тіла не досконалі в разі аварії.

В Австралії спеціальна комісія з транспортних аварій створила людину-мутанта, яка би змогла вижити в дорожньо-транспортній пригоді.

Як повідомляє The Washington Post, звуть його Грем.

З першого погляду він може здатися дуже дивним, а може і страшним, проте його тіло досконале. І якщо б ви в автокатастрофі загинули, йому б вдалося вижити.

Таким чином, комісія вирішила показати наскільки наші тіла уразливі, коли ми потрапляємо в ДТП.

В рамках цієї кампанії з безпеки дорожнього руху, Грем показує нам, як ми могли б виглядати, якби були створені для виживання на наших дорогах з інтенсивним рухом.

Після декількох місяців досліджень спільно з провідними хірургами і травматологами, Грем був створений художником Піччиніно.

Голова Грема була розроблена так, щоб могла поглинати і приймати на себе всі удари, це свого роду шолом. Структура його черепа створена так, що в разі аварії він не постраждав би від удару об лобове скло.

Мозок Грема також захищений набагато краще. Великий череп містить багато спинномозкової рідини і зв'язок, це скріплює мозок, коли відбувається зіткнення. Щоб допомогти уникнути травм його ніс менше, і його вуха захищені.

Жирової тканини теж значно більше, це допоможе поглинути енергію при ударі і зберегти кістки. Його груди розроблені як броньований жилет.

"Мішки" діють як подушки безпеки і розміщені між кожним з ребер Грема. При ударі ці подушки поглинають силу і зменшують його імпульс руху вперед.

Сильні, копитні ноги з додатковими суглобами дозволяють йому стрибати і швидко "пружинити".

Головний виконавчий директор кампанії Грема Джо Калафиор сказав: "Автомобілі розвивалися набагато швидше, ніж люди, і Грем дає нам зрозуміти, чому ми повинні поліпшити кожен аспект нашої системи доріг, щоб захистити себе від наших власних помилок".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: