Лікарі та вчені створили людину-мутанта, невразливу у ДТП

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Таким чином, вчені вирішили показати, наскільки наші тіла не досконалі в разі аварії.

В Австралії спеціальна комісія з транспортних аварій створила людину-мутанта, яка би змогла вижити в дорожньо-транспортній пригоді.

Як повідомляє The Washington Post, звуть його Грем.

З першого погляду він може здатися дуже дивним, а може і страшним, проте його тіло досконале. І якщо б ви в автокатастрофі загинули, йому б вдалося вижити.

Таким чином, комісія вирішила показати наскільки наші тіла уразливі, коли ми потрапляємо в ДТП.

В рамках цієї кампанії з безпеки дорожнього руху, Грем показує нам, як ми могли б виглядати, якби були створені для виживання на наших дорогах з інтенсивним рухом.

Після декількох місяців досліджень спільно з провідними хірургами і травматологами, Грем був створений художником Піччиніно.

Голова Грема була розроблена так, щоб могла поглинати і приймати на себе всі удари, це свого роду шолом. Структура його черепа створена так, що в разі аварії він не постраждав би від удару об лобове скло.

Мозок Грема також захищений набагато краще. Великий череп містить багато спинномозкової рідини і зв'язок, це скріплює мозок, коли відбувається зіткнення. Щоб допомогти уникнути травм його ніс менше, і його вуха захищені.

Жирової тканини теж значно більше, це допоможе поглинути енергію при ударі і зберегти кістки. Його груди розроблені як броньований жилет.

"Мішки" діють як подушки безпеки і розміщені між кожним з ребер Грема. При ударі ці подушки поглинають силу і зменшують його імпульс руху вперед.

Сильні, копитні ноги з додатковими суглобами дозволяють йому стрибати і швидко "пружинити".

Головний виконавчий директор кампанії Грема Джо Калафиор сказав: "Автомобілі розвивалися набагато швидше, ніж люди, і Грем дає нам зрозуміти, чому ми повинні поліпшити кожен аспект нашої системи доріг, щоб захистити себе від наших власних помилок".

Наступна публікація