Лікарі зізналися, що зробили таємну пластичну операцію Каддафі

16 років тому лікари зробили операцію полковнику Каддафі з підтяжки обличчя та пересадки волосся: лівійський лідер не хотів, щоб "молодь вважала його старим".

Бразильські хірурги розкрили таємницю харизми лідера лівійської революції Муаммара Каддафі. Фахівці в галузі пластичної хірургії Ліакір Рібейро і Фабіо Наккаче 16 років тому зробили операцію полковнику з підтяжки обличчя та пересадки волосся.

Для цього в 1994 році бразильцям довелося здійснити таємну поїздку до Лівії. Подорож стала можлива після того, як Л.Рібейро був завербований людиною, яка представилася міністром охорони здоров'я Лівії і запросив хірурга брати участь на конференції в Тріполі.

У столиці його відвезли у бункер і запропонували оглянути Каддафі. З'ясувалося, що лівійський лідер не хотів, щоб "молодь вважала його старим", і боявся облисіти. Від повної підтяжки обличчя полковник відмовився, проте погодився на місцеве втручання і пересадку волосся. Через 3 місяці ця операція була проведена в приватній клініці в Лівії.

Заначимо, нещодавно професор з Бельгії Паскаль де Сюттера заявив, що вчинки Каддафі вказують на його неадекватність.

"В даний час Каддафі - один з нечисленних лідерів у світі, про які можна сказати, що вони зійшли з розуму. Більш того, він уже проходив курси лікування у психіатрів", - пояснив він. За словами психолога, у випадку з Каддафі "ми стикаємося з досить класичною комбінацією: йдеться про поєднання параної, манії величі, а також чималої частки нарцисизму".

Вчений пояснив, що такі проблеми могли виникнути на генетичному рівні. Крім того, на Каддафі може впливати обстановка, що склалася навколо нього з моменту приходу до влади в Лівії.

Наголосмо, що наразі війська Каддафі відвойовують у повстанців місто за містом на Сході Лівії.

Читайте також:

Розвідка знайшла таємні мільярди Каддафі

Глава розвідки США впевнений, що Каддафі врешті-решт переможе

Каддафі судитимуть в Гаазі за масові вбивства людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: