Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Одна лікарня зможе приймати пацієнтів вже 3 лютого, друга запрацює від 5 числа.

У китайському місті Ухань, звідки почав поширюватися смертоносний коронавірус, рекордно швидкими темпами будують два госпіталі, які прийматимуть інфікованих пацієнтів.

Будівництво нової лікарні "Хуошеншань", яка розрахована на 1000 місць (25 тис кв.м), розпочалося 24 січня. Роботи тривають цілодобово. Госпіталь повинен запрацювати вже 3 лютого.

Друга лікарня "Лейшеншан" має запрацювати 5 лютого на площі 30 тис. квадратних метрів. Вона буде розрахована на 1300 місць, повідомляє CGTN. Будівництво цієї лікарні розпочалося 27 січня.

Спочатку місцева влада обіцяла, що лікарні збудуть за шість днів. Тепер терміни збільшили до півтора тижня.

За повідомленнями китайських ЗМІ, у будівництві задіяно 10 мільйонів людей.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 156 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції