Лікували коронавірус: в Ірані кількість загиблих від вживання метилового спирту зросла до 44

Дата публікації
Перегляди
6387
Лікували коронавірус: в Ірані кількість загиблих від вживання метилового спирту зросла до 44

Associated Press

Жертв та отруєних може бути більше.

В Ірані 44 померли від вживання метилового спирту. Так вони намагалися захистити себе від коронавірусної інфекції

Жертв та отруєних може бути більше, оскільки люди, а особливо молодь, піддаються пропаганді у мережі про те, що нібито алкоголь лікує від коронавірусу. Про це повідомляє The Jakarta Post із посиланням на агентство IRNA.

Після перемоги ісламської революції в 1979 році в Ірані заборонили алкоголь. Дехто з місцевих мешканців купує нелегальні спиртні напої на чорному ринку.

Коронавірус вразив усі провінції Ірану. Інфекцію підтвердили у понад 8 тисяч людей, 291 пацієнт загинув.

Нагадаємо, щоб запобігти поширенню коронавірусу у місцях позбавлення волі, у країні тимчасово звільнили 70 тисяч ув’язнених

54 тисячі арештантів відпустять з в’язниць Ірану, щоби запобігти поширенню коронавірусу

54 тисячі арештантів відпустять з в’язниць Ірану, щоби запобігти поширенню коронавірусу

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.