Ліквідація бен Ладена: нові версії можливої фальсифікації

Згідно з різними версіями "теорії змови" ватажок "Аль-Каїди" живий, або убитий вже давним-давно.

Загибель Усами бен Ладена спричинила за собою безліч різноманітних версій. Джерела розкривають все нові таємниці, пов'язані з американською спецоперацією в Пакистані, проведеною без відома місцевої влади, причому деякі відомості суперечать одне одному. Все більш популярною стає "теорія змови", згідно з різними версіями якої ватажок "Аль-Каїди" живий, або убитий вже давним-давно.

В Інтернеті, зокрема, вказують на дивні "співпадіння" операції в Пакистані за часом з річницею заяви Буша "місія виконана", з днем ​​народження Гітлера і навіть весіллям принца Уїльяма.

Особливу категорію прихильників "теорії змови" представляють ті, хто вважає, що бен Ладена не було вбито минулого тижня, оскільки він помер декількома роками раніше. В Аравійському морі американці, таким чином, поховали або розморожений труп головного терориста, або двійника.

The Times, провівши аналіз публікацій в Інтернеті вважає, що конспірологія заохочується Інтернетом.

"Всюди, від Каїра до Яви, розраховують, що їм покажуть все: хоч труп, хоч свідоцтво про народження. А завдяки Інтернету всяк - сам собі експерт: бродить по сайтах, з'ясовуючи, яка з істин йому більше подобається і чиєму авторитету (неважливо, наскільки хиткому) йому більше хочеться вірити ", - зазначає видання.

Воно також переповідає "найвідоміші вигадки" про бен Ладена. Наприклад, що його смерть фальсифікована, щоб підвищити шанси Барака Обами на переобрання або відвернути увагу від питання про його громадянство, і що принц Уїльям і його дружина Кейт відклали медовий місяць через плани США по захопленню бен Ладена, оскільки їх безпеку за кордоном тепер неможливо гарантувати.

КРИВАВЕ ВІДЕО З МІСЦЯ ЛІКВІДАЦІЇ

Також спростовуються заяви влади США, що поховання у морі - підходящий обряд для мусульманина, який помер на суші. За словами конспірологів, в останню добу перед смертю бен Ладена сторінку про мусульманський похорон в "Вікіпедії" виправляли 18 разів і вперше додали на неї розділ про похорон у морі.

"Домашнє відео" бен Ладена, опубліковане Білим домом, - теж підробка ЦРУ, стверджує сайт InfoWars. Людина у відеоролику натискає на кнопки пульта правою рукою, але, за даними ФБР, бен Ладен був лівшею.

У свою чергу російський тижневик "Комерсант Влада" пише, що відмова США публікувати фотографії вбитого бен Ладена і поховання його тіла в море породили головну теорію, згідно якої ніякої реальної операції не було. Тобто, те, що відбулося в Пакистані в ніч на 2 травня, було або звичайною постановкою, або цілком реальним нападом на якесь житло в деякому місті, де бен Ладена ніколи не було.

Одна з найвідоміших американських борців проти війни в Іраку, Сінді Шіхен, написала в своїй сторінці на Facebook: "Прошу вибачення, але якщо ви вірите в цю нову смерть бен Ладена, то ви дурні. Ну, подумайте самі - мертвих синів Саддама демонстрували, щоб показати, що вони мертві. І чому, як ви думаєте, зараз цю "нову версію" так швидко поховали в море? ".

Сумніваються у загибелі бен Ладена і в Пакистані. Один із сусідів бен Ладена заявив: "Ніхто в це не вірить. Ми ніколи не бачили тут ніяких арабів. Американці кажуть, що викинули його тіло в море. Це неправда. Його ніколи тут не було".

За словами ще одного опитаного The Daily Telegraf пакистанця, вся справа в бажанні США якнайшвидше піти з Афганістану. "Вони кажуть, що Усама мертвий, щоб використовувати це як виправдання. І вони намагалися образити пакистанську армію, зварганив цю брехню. Якщо він убитий, чому вони не показують його тіло?".

У свою чергу, один з пакистанських священнослужителів вірить в те, що бен Ладен був убитий американцями, але не 1 травня і не в Абботтабаді. За його версією, бен Ладен був заарештований пакистанцями, які не надто хотіли віддавати його американцям і вбили після того, як тиск з боку США стало нестерпним.

У той же час британська The Guardian пише, що місія проти бен Ладена в Пакистані була таємно узгоджена між Вашингтоном та Ісламабадом ще 10 років тому. Угода була укладена між тодішніми президентами Джорджем Бушем і Первезом Мушаррафом. Це було зроблено після того, як бен Ладен втік від американців у горах Тора-Бора в кінці 2001 року.

За їх інформацією виходить, що "політична буря", що спалахнула між двома країнами після американського секретного рейду, - не більш ніж частина заздалегідь узгодженого сценарію. За умовами домовленості, Пакистан дозволяє американським військам провести в односторонньому порядку рейд на своїй території, після чого, за угодою сторін, гучно висловлює протест проти вторгнення.

"Це була угода між Бушем і Мушаррафом: якщо ми дізнаємося, де Усама, ми прийдемо і візьмемо його, - заявив неназваний колишній американський чиновник. - Пакистанці піднімуть шум, але не зупинять нас".

Зазначимо, за словами міністра інформації і керівника спецслужб Ірану Хейдара Мослехі, бен Ладен помер своєю смертю ще раніше в результаті перенесеної ним хвороби.

Про це ж заявляв і співпрацівник Міністерства оборони США Стив Печеник, за словами якого бен Ладен помер від хвороби ще у 2001 році.

Читайте також:

Обама дозволив ліквідаторам бен Ладена стріляти по пакистанцях

Пакистан помстився США, розсекретивши главу місцевої секції ЦРУ

Три вдови бен Ладена можуть поділитися таємницями "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: