Ліквідаторам наслідків терактів 11 вересня виплатять понад півмільярда доларів

Ліквідаторів послали на місце терактів, не забезпечивши необхідним захисним спорядженням, тому багато хто з них зараз дуже хворий. У деяких - рак.

Адміністрація Нью-Йорка погодилася виплатити учасникам рятувальних робіт після терактів 11 вересня 2001 року в цілому до 657 мільйонів доларів.

Цю суму буде розподілено між поліцейськими, пожежниками, співробітниками комунальних служб і робітниками, які брали участь у розборі завалів у Нью-Йорку, а згодом скаржилися на різке погіршення здоров'я.

Про досягнення угоди, яка повинна покласти край судовим розглядам, що тривають з 2004 року, було оголошено в четвер, 11 березня. Для набуття чинності угоду має бути схвалено суддею, а також самими позивачами, які брали участь у ліквідації наслідків терактів у Нью-Йорку.

Людям, які сподіваються на компенсацію, необхідно надати докази того, що вони брали участь у рятувальній операції на місці терактів 11 вересня, а також виписки з історій хвороби, що підтверджують погіршення їх здоров'я після участі в розборі завалів. Для того, щоб угода набула чинності, погодитися на її умови і задовольнити її вимоги повинні не менш ніж 95 відсотків від загальної кількості людей, задіяних у ліквідації наслідків.

Виплати компенсацій будуть проводитися компанією WTC Captive Insurance Co, спеціально створеною для цих потреб, що має в своєму розпорядженні капітал в 1 мільярд доларів. Згідно з умовами угоди, під виплати зарезервовано вже 575 мільйонів доларів, а в майбутньому цю суму буде збільшено до 657 мільйонів.

Позови проти адміністрації Нью-Йорка подали тисячі поліцейських, пожежників і міських робітників, яких скерували в район обвалення веж Всесвітнього торгового центру 11 вересня 2001 року. Вони стверджували, що влада міста скерувала їх на ліквідацію наслідків терактів, не забезпечивши необхідним захисним спорядженням. У результаті, стверджували позивачі, стан здоров'я багатьох з них серйозно похитнувся, у багатьох виявилися респіраторні захворювання, включаючи астму, у деяких діагностували рак.

Найбільший теракт в історії людства відбувся в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року. У результаті захоплення терористами літаків і тарану ними будівель Всесвітнього торгового центру і Пентагону загинули 2973 особи, в тому числі 246 осіб, що летіли на літаках, 2602 - у вежах ВТЦ (з них 343 пожежних і 60 поліцейських) і 125 - у Пентагоні.

Читайте також:

Ахмадінежад назвав теракт 11 вересня "жахливою фальсифікацією"

Екс-шефа поліції Нью-Йорка, "героя 11 вересня", ув'язнили за корупцію

Оприлюднені раніше невідомі фото теракту 11 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: