Лімонов заплатить Лужкову

Бабушкінський суд Москви стягнув по 500 тисяч рублів з радіо "Свобода" і Едуарда Лімонова за позовом московського мера.

Едуард Лімонов
УНІАН
Сам Лімонів назвав позовні претензії мера Москви необґрунтованими.
Бабушкінський суд Москви стягнув по 500 тисяч рублів з радіо "Свобода" і Едуарда Лімонова за позовом московського мера Юрія Лужкова про захист честі і гідності. Про це повідомив адвокат Віталій Варивода, що представляє інтереси Лімонова.

"Суд ухвалив задовольнити позов Лужкова в повному об'ємі", - розповів адвокат. Згідно зі судовим рішенням, відповідачі також повинні спростувати поширену інформацію про те, що всі московські суди підкоряються Лужкову.

За словами захисника, мотиви ухвалення такого рішення поки що невідомі, оскільки суд оповістив тільки резолютивну частину ухвали.

"Проте ми тут же подали коротку скаргу на ухвалу Бабушкінського суду, так що поки що вона в законну силу не вступила", - відзначив Варивода.

Приводом для судового процесу послужило інтерв'ю Лімонова, яке він дав радіостанції "Свобода" 4 квітня 2007 року. Коментуючи судовий процес з приводу "Маршу незгодних", Лімонів сказав, що "суди в Москві знаходяться під впливом Лужкова".

Мер Москви визнав даний вислів таким, що порочить його честь і гідність, а також наклепом.

На думку Вариводи, позовні вимоги Лужкова "неочевидні". "Ми вважаємо, що ця фраза не є образливою, а навпаки поважною, оскільки вона свідчить про високий авторитет Лужкова, у тому числі і у судової влади", - сказав адвокат.

Сам Лімонів також назвав позовні претензії мера Москви необґрунтованими. "Я лише висловлював в ефірі свою думку", - заявив Лімонов.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: