Лірична терористка

Британський суд вперше визнав жінку винною в терористичній діяльності.

У Великобританії жінка вперше визнана винною в терористичній діяльності. Раніше винними в подібних злочинах у британських судах визнавали лише чоловіків, передає телерадіокорпорація ВВС.
Присяжні винесли звинувачувальний вердикт за зберігання й розповсюдження документів терористичної спрямованості затриманій у жовтні 2006 року 23-річній мусульманці, мешканці Лондона Саміні Малік, яка раніше працювала в газетному кіоску в лондонському аеропорту Heathrow.

Вона також відома під псевдонімом "ліричний терорист", яким підписувала свої тексти в Інтернеті.

За даними звинувачення, Малік є автором двох віршів "Як обезглавити" та "Живі мученики". Крім того, на зворотному боці одного з чеків вона якось написала: "У мені з кожним днем зростає бажання стати мученицею".

"Вона віддана ісламська екстремістка, яка підтримує тероризм і терористів. У неї була бібліотека матеріалів, які вона збирала для терористичних цілей," - сказав у четвер в лондонському центральному кримінальному суді Олд-Бейлі представник звинувачення Джонатан Шарп.

У свою чергу, глава антитерористичного підрозділу Скотланд-Ярду Пітер Кларк заявив, що крім усього іншого Малік намагалася пожертвувати гроші одній із терористичних груп.

"У неї була ідеологія, можливість одержувати й завантажувати з Інтернету матеріал, який міг бути корисним терористам. Володіння таким матеріалом - серйозний кримінальний злочин," - сказав він.

Під час оголошення вердикту дівчина плакала. Вона запевняє, що не є терористом, а підписувалася ім'ям "ліричний терорист" лише тому, що воно їй здавалося "забавним". Малік знаходитиметься під домашнім арештом до 6 грудня, коли їй буде призначене покарання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: