Ліс у Каліфорнії підпалив тринадцятирічний підліток

Якщо всі звинувачення проти хлопчика визнають дійсними, він проведе за гратами 12 років - доки не виповниться 25 років.

Федеральний суд США веде процес проти 13-річного підлітка. Він звинувачується в підпалі лісового масиву в Каліфорнії.

За твердженням звинувачення, підліток, ім'я якого не називається, влаштував підпал в лісі, недалеко від невеликого населеного пункту Азуса. В результаті пожежі згоріло 7,7 кв. км лісу і постраждали декілька будинків.

Разом з тим очікується, що на найближчих слуханнях буде висунуто звинувачення в іншому, крупнішій пожежі, що трапилася на день пізніший, який став, за твердженням фахівців, наслідком першої пожежі - до того як спалах був згашений, вогонь набрав силу, охопив площу в 647 кв. км і знищив 89 домоволодінь.

Повідомляється, що хлопчик не знаходиться під вартою. У випадку, якщо обидва звинувачення будуть підтримані судом, наступні 12 років, до досягнення 25-річного віку, він проведе за гратами, включаючи виправні колонії для неповнолітніх.

Нагадаємо, пожежі, що охоплюють велику територію американського штату Каліфорнія, - звичайне явище для цих місць. Невисокий, напівсухий чагарник, що становить основну частину рослинності цього штату, поля, покриті висохлою травою, разом з жаркою і легковажною погодою сприяють тому, що щорічно в різних районах штату стаються сильні пожежі, що швидко розповсюджуються на значні відстані.

Читайте також:

Пожежі в Каліфорнії влаштовував ображений любитель собак

До Лос-Анджелесу підступає вогонь

Пожежі в Північній Каліфорнії знищили 111 будинків

В Каліфорнії рятувались від восьмибального землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: