Лише у серпні суд Таїланду оголосить своє рішення у справі Бута

Доля затриманого в Таїланді за підозрою в незаконной торгівлі зброєю російського бізнесмена Віктора Бута буде вирішена лише в серпні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Суд Таїланду лише в серпні оголосить про своє рішення у справі російського бізнесмена Віктора Бута, видачі якого від Таїланду по звинуваченню в торгівлі зброєю вимагає США. Про це стало відомо у вівторок на засіданні суду, який розглядує питання про можливу екстрадицію Буту в США.

"Вирок по екстрадиції буде оголошено 11 серпня", - заявив головуючий на процесі.

Таким чином, справа російського бізнесмена залишається поки відкритою в суді Таїланду. Суддям надана можливість до 30 червня підготувати завершальні документи і залучити їх до кримінальної справи, яка буде передана на розгляд суддівської колегії для оголошення вироку Буту. За законодавством Таїланду суду відводиться 30 днів з часу закриття справи для підготовки і оголошення вироку.

Нагадаємо, 6 березня 2008 року Бут приїхав у Таїланд як турист і був заарештований. США вимагає екстрадиції росіянина по звинуваченнях в незаконной торгівлі зброєю, йому зокрема, інкримінуються постачання зброї терористичному угрупуванню "Революційні озброєні сили Колумбії". Бут відкидає ці звинувачення. В разі екстрадиції, в Сполучених Штатах Віктору Буту загрожує довічне ув'язнення.

Російський бізнесмен також подав до суду на трьох співробітників американського Управління по боротьбі з наркотиками. Він інкримінує спец агентам незаконний арешт та допит, а також введення суду в оману, укриття фактів від слідства та підбивання на скоєння злочинів.

Читайте також:

Віктор Бут подав до суду на американських спецагентів

У Таїланді заарештували російського підприємця

Суд не випустив Бута під заставу

У Таїланді почалося слухання у справі росіянина Віктора Бута

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: