Лише вакциновані працівники, комендантська година і зачинені магазини: Латвія вводить локдаун

Лише вакциновані працівники, комендантська година і зачинені магазини: Латвія вводить локдаун

Фото: Associated Press

Локдаун у Латвії почне діяти від 21 жовтня.

У Латвії вводять жорсткий карантин. Країна зачиняє всі магазини, виняток - товари першої необхідності, розважальні заклади, школи переводять на "дистанційку".

Про це повідомляє DELFI.

Почне діяти локдаун 21 жовтня і триватиме, попередньо, до 15 листопада. Раніше латвійський прем'єр Крішьяніс Каріньш анонсував, що під час карантину залишаться працювати тільки магазини першої необхідності, введуть комендантську годину, яка діятиме від 20:00 до 5:00.

Щодо шкіл, то учням подовжать канікули на тиждень, потім вчитися буде тільки молодша школа. Учні старших класів і студенти вищих навчальних закладів перейдуть на "дистанційку". Дитячі садки будуть приймати тільки дітей, чиї батьки працюють на підприємствах критичної інфраструктури.

Крім того, зможуть працювати тільки важливі для економіки і держави підприємства, співробітники яких повинні бути вакциновані.

Після 15 листопада торгівля повинна відновитися, але послугами зможуть скористатися вакциновані або перехворіли COVID-19 громадяни.

Українці теж можуть запобігти значному поширенню коронавірусу і убезпечити себе від тяжкого перебігу хвороби і смерті. Зробити це можна завдяки вакцинації.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: що змінилося у областях, які змінили карантинний статус на "червоний"

Новини України: що змінилося у областях, які змінили карантинний статус на "червоний"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
773
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація