Лісова пожежа загрожує ядерній лабораторії в Лос-Аламосі

Національна ядерна лабораторія в Лос-Аламосі (Нью-Мексико) охоплена великими лісовими пожежами.

Ядерна лабораторія США в Лос-Аламосі, закрита через вируючі в її околицях природні пожежі, не відновить роботу як мінімум до п'ятниці, 1 липня, йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті лабораторії.

Евакуація мешканців Лос-Аламоса і співробітників лабораторії, була оголошена владою штату Нью-Мексико в минулий вівторок. Раніше повідомлялося, що робота лабораторії, на території якої є сховище низькорадіоактивних відходів, буде відновлена ​​в четвер.

За словами начальника пожежної служби округу Лос-Аламос Дуга Такера, "небезпека загоряння в лабораторії ввечері в середу становила менше десяти відсотків" і повинна була ще більше знизитися до ранку четверга. Та в даний час пожежники продовжують активну боротьбу з вогнем.

За попередніми даними, у місті Лос-Аламос вже згоріли більше 30 будівель. На території лабораторії осередків займання виявлено не було. За словами директора лабораторії Чарльза Макміллана, всі радіоактивні матеріали захищені.

Пожежа перекинулася в Нью-Мексико з Арізони, де стала найбільшою в історії штату, охопивши територію площею 22 тисячі гектарів.

Нагадаємо, що лабораторія в Лос-Аламосі була заснована в 1943 році, в ній велися секретні роботи по створенню атомних бомб, які були застосовані проти Японії в 1945 році.

В даний час лабораторія є одним з найбільших в США наукових центрів, в якому проводяться дослідження, в тому числі, в галузі відновлюваної енергії, космосу, медицини, суперкомп'ютерів, нанотехнологій.

Читайте також:

В США сталась найбільша в історії Арізони пожежа

Через пожежі в Канаді евакуювали ціле місто

Площа пожеж в Росії в порівнянні з 2010 роком збільшилася втричі

Ібіца охоплена пожежами, сотні туристів евакуювали

ВідеоЛісова пожежа загрожує ядерної лабораторії в Лос-Аламосі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: