Лісові пожежі в Австралії: поліція звинуватила 24 людини у навмисному підпалі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежі тривають від жовтня.

Лісові пожежі, які тривають в Австралії від жовтня 2019 року, спричинили не тільки посуха, блискавки, а й людський фактор, пише CNN.

Австралійська поліція звинуватила щонайменше 24 людей у ​​навмисному розпаленні вогню у штаті Новий Південний Уельс.

Зазначається, що проти 183 осіб подано судові позови за злочини, пов'язані з лісовими пожежами. Зокрема, правоохоронці підозрюють 40 неповнолітніх. 

Юридичні дії варіюються від застережень до кримінальної відповідальності. Так, 53 людини отримали попередження за недотримання повної заборони на користування вогнем. А 47 австралійців звинувачуються в тому, що вони кинули запалені сигарету чи сірник на землю.

Як повідомлялося, від жовтня в Австралії тривають лісові пожежі. Вогонь забрав життя щонайменше 25 осіб. Рятувальники продовжують пошуки зниклих безвісти. За даними місцевої влади, масштабні лісові пожежі, що тривають в Австралії від жовтня, знищили вже багато мільйонів гектарів лісових площ. Вогнем також знищено близько 1000 будинків. Ситуацію ускладнюють тривала рекордна спека з температурами понад 40 градусів за Цельсієм та пориви вітру. Екологи з Університету Сіднея заявили, що близько 480 мільйонів живих істот загинули у пожежах в Австралії. 

Відео Австралійці масово рятують рідкісних тварин від несамовитого вогню

Травмованих звірів просто в багажниках привозять до спеціальних реабілітаційних центрів. Там їх лікують від опіків. Із кожним днем зростають і людські жертви від пожеж. Цифра загиблих сягнула 24-х, іще кількох не можуть знайти через полум'я. Найбільше потерпають штати Вікторія та Новий Південний Вельс. Пожежникам доводиться працювати за пекельних умов - повітря переповнене димом.  

Австралійці масово рятують рідкісних тварин від несамовитого вогню

Залиште свій коментар

Вибір редакції