Листа з кулею французькому президенту відправив колишній військовий

Затримано чоловіка, який, найімовірніше, погрожував Ніколя Саркозі та іншим французьким політикам. Його викрив стиль листів.

У Франції затриманий підозрюваний, який, імовірно, розіслав листи з погрозами, в які були вкладені кулі, французьким політикам. Серед адресатів були президент Ніколя Саркозі, міністр Рашид Даті й міністр внутрішніх справ Мішель Альо-Марі.

За даними Le Figaro, йдеться про 47-річного відставного військового, який працював програмістом. Він був затриманий в своєму будинку в Монпельє за наведенням колишньої подруги. Жінка звернулася в поліцію, заявивши, що свого часу він погрожував їй фактично тими ж словами, що і в листах, розісланих політикам. Підозрюваний доставлений у відділення поліції. Встановлений законом рядок затримання спливає через 96 годин.

Тим часом обшук, проведений в будинку, поки не дав жодних результатів. Поліція вилучила декілька комп'ютерів. Джерело, близьке до розслідування, заявило, що поки поліція не може підтвердити, що затриманий є саме тією людиною, яка розсилала листи з погрозами і кулями. "Ми перевіряємо цю версію разом з іншими", - повідомило джерело.

Якщо провина відставного військового підтвердиться, йому може загрожувати до трьох років в'язниці і штраф в 45 тисяч євро.

Зловмисник відправив декілька листів у два етапи. Перші два листи на початку лютого прийшли президентові Ніколя Саркозі і мерові міста Безьєр, сенаторові Раймону Кудерку. До погроз додавалися кулі 38 калібру.

Друга хвиля листів була направлена міністрові внутрішніх справ Мішель Альо-Марі, міністрові юстиції Рашиду Даті, міністрові культури Крістін Албанель, мерові Бордо Алену Жюппе, а також одному сенаторові і депутатові Національної асамблеї. До листів додавалися кулі калібру 9 міліметрів.

Крім того, конверт з кулею був доставлений в штаб-квартиру France Televisions, проте без вказівки конкретного адресата.

Всі листи були погашені в департаменті Еро. Хоча текст був віддрукований на принтері, адреси на конвертах були написані однією рукою. Це наштовхнуло поліцію на те, що погрози справа рук однієї людини, швидше за все, військового. На це вказували характерні слова такі, як "мета", "прикриття", "радіомовчання". У листах, зокрема значилося: "Міністри, депутати, сенатори, постачальники лібералістичних законів, вважайте, ви вже мертві". Автор загрожував "зрадникам-центристам" і "соціалюгам" розправою.

Читайте також:

Обама отримав конверт з кров'ю ВІЛ-інфікованого

Солісту "Дискотеки Аварії" погрожують розправою

Матері 8 близнюків та її піарникам погрожують вбивством

Саркозі отримав лист з кулею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: