Літак із тілом Буша-старшого прибув до Вашингтона: американці вирушають на прощання до Капітолія

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джордж Буш-старший повернувся востаннє до Вашингтона в понеділок, - йдеться у повідомленні ЗМІ.

Літак, який перевозив тіло 41-го президента США Джорджа Буша-старшого зі штату Техас, прибув на базу ВПС США "Ендрюс" під Вашингтоном.

Звідти труну перевезуть в головну будівлю Конгресу, де відбудеться прощання американців з колишнім главою Сполучених Штатів, - інформує AP.

"Джордж Буш-старший повернувся востаннє до Вашингтона в понеділок, після чого попрямує до Капітолію, де (труна з його тілом – ред.) буде виставлена для публічного прощання, щоб нація могла віддати належне 41-му президенту за весь час його служби", - йдеться в повідомленні.

Під час прощання в Техасі, перед вильотом літака з тілом колишнього президента, на його честь був здійснений салют почесті з 21-ї гармати.

ВідеоПомер 41-й президент США Джордж Буш-старший

Президент, за якого змінився світ. Йому було 94 роки, й останні чверть століття він не був у політиці. Однак - один син очолив Білий дім, інший - був губернатором штату. А світ і досі живе в реальності, створеній за його президентства. Побував Буш-старший і в Україні. Чим його промова у Верховній Раді обурила одночасно українських націоналістів та американських консерваторів – далі у сюжеті.

Помер 41-й президент США Джордж Буш-старший

Нагадаємо, що помер Джордж Буш-старший 30 листопада у віці 94 роки. У нього залишилися п'ять дітей, 17 внуків, вісім правнуків. Джордж Буш-старший очолював США від 1989 до 1993 рік. До цього, під час правління Рональда Рейгана, обіймав посаду віце-президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції