Літак Качинського міг розбитися через відключену систему сигналізації

Начальник авіапарку польського президента впевнений: пілоти, які управляють літаками Туполєва, не можуть відповідати за життя пасажирів.

Причиною катастрофи літака польського президента Леха Качинського могла стати непрацююча система попереджувальної сигналізації.

Як заявив начальник авіапарку польського президента Томас Петржак, система могла бути відключена, тому що аеропорт у Смоленську не дозволяв її використовувати.

Він також повідомив, що авіапарк Леха Качинського перебуває в жахливому технічному стані.

"З того часу, як я вступив на посаду 11 років тому, я чекав на поставку нових авіалайнерів, але нічого так і не купили. Літаки Туполєва не відповідають західноєвропейським вимогам безпеки, навіть "Аерофлот" їх уже не використовує. Пілоти, які ними управляють, не можуть відповідати за життя пасажирів", - сказав Петржак.

Нагадаємо, польський урядовий літак Ту-154 розбився вранці 10 квітня під час заходу на посадку в аеропорту "Північний" у Смоленську. У катастрофі загинули 96 людей, серед них - Качинський з дружиною, глава Нацбанку, військове керівництво, міністри та депутати.

Вже розшифровані "чорні скриньки" Ту-154. Як найбільш імовірна причина катастрофи розглядається помилка пілотів. Вони допустили заборонене в таких погодних умовах (туман) зниження, а після цього не змогли вирівняти літак, оскільки не врахували особливості даної моделі. Експерти вважають, що в останні секунди польоту врятувати лайнер вже було неможливо.

Читайте також:

Російський лайнер ледь не розбився перед літаком Качинського

"Чорні скриньки" Ту-154 записали молитву пілота перед катастрофою

Президент Болгарії відмовився літати на Ту-154

Під Смоленськом зібрали всі фрагменти літака Качинського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: