Літак першої леді Польщі вилетів до Варшави

Дружина президента Польщі, яка затрималася у Вітебську через несправність літака, вилетіла до Варшави.

Дружина президента Польщі Анна Коморовська та родичі загиблих у трагедії літака Ту-154 під Смоленськом вилетіла з Вітебська до Варшави на одному з польських пасажирських літаків Embraer.

Польська делегація у складі близько 200 осіб на чолі з Ганною Коморовською 10 жовтня брала участь у траурних заходах під Смоленськом на місці катастрофи літака Леха Качинського.

В аеропорт Вітебська прилетіли два літаки з родичами загиблих, а потім на автобусах вони були доставлені до Смоленської області. Вилітати до Варшави делегація також мала з Вітебська.

У неділю в ході передпольотного огляду одного з лайнерів екіпаж виявив деякі несправності літака. Після чого було прийнято рішення відправити до Варшави тільки один з літаків, на борту якого знаходилися близько 80 осіб, а для родичів загиблих викликати інший лайнер.

Першим рейсом повинна була полетіти і Коморовська, однак вона вирішила залишитися з сім'ями загиблих під Смоленськом.

10 квітня в авіакатастрофі загинули президент Польщі Лех Качинський, його дружина Марія, а також відомі польські політики, громадські та релігійні діячі - всього 96 осіб, з них 88 пасажирів і вісім членів екіпажу.

Делегація направлялася в Катинь, щоб взяти участь у траурних заходах на місці масового поховання жертв політичних репресій.

Читайте також:

Зламався літак польської делегації, яка поверталась зі Смоленська

У Смоленську згадують жертв катастрофи літака Качинського

Над уламками літака Качинського натягнуть брезент

Польща закликала Росію повернути уламки літака Качинського

Друга Катинська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: