Літаки Air France розбиваються в чотири рази частіше за інших

На один мільйон рейсів французької авіакомпанії доводиться 1,26 літака, що зазнали аварії, а у 8 з 10 аварій винний персонал Air France.

Аеробуси авіакомпанії Air France розбиваються в чотири рази частіше, ніж в середньому по індустрії.

Як виходить з секретних документів, які з’явилися в розпорядженні німецького видання Spiegel, в Air France на мільйон рейсів доводиться 1,26 літака, що зазнав аварії. В середньому по індустрії на мільйон рейсів доводиться 0,3 аеробуса, що зазнали аварії.

З 1988 року впали три аеробуси Air France і один аеробус, що належав дочірній компанії перевізника.

Крім того, до рук журналістів потрапила внутрішня секретна доповідь Air France, яка була представлена керівництву компанії ще в червні 2006 року. Там говориться, що 8 з 10 нещасних випадків в компанії пов'язані з людським чинником: співробітники Air France часто проявляють неувагу до норм безпеки і не можуть прийняти оптимальне рішення в критичній ситуації. З'ясувалося також, що в компанії погано налагоджений процес комунікації між пілотами.

Аналіз випадків, пов'язаних з рейсами аеробусів A330 і A340, показав також, що пілоти схильні проявляти зайву самовпевненість.

Нагадаємо, 1 червня над Атлантичним океаном розбився аеробус A330-200 авіакомпанії Air France, що прямував з Ріо-де-Жанейро до Парижа. В результаті катастрофи загинули 228 людей. "Чорні скриньки" літака не були знайдені. Експерти висували різні версії краху, зокрема, його пов'язували з несприятливими погодними умовами.

За однією з версій, пілоти не захотіли обігнути небезпечну ділянку повітряного простору, щоб уникнути затримки рейса і заощадити паливо. Керівництво компанії заперечує, що подібне могло статися.

Згідно зі статистикою Міжнародної асоціації повітряного транспорту за всіма типами літаків Air France, їх рівень аварійності не перевищує середнього навіть після катастрофи аеробуса A330-200.

Читайте також:

"Чорні скриньки" А330 припинили шукати

До берегів Танзанії прибило дев'ять тіл пасажирів аеробусу A310

Ще один аеробус А-330 ледь не розбився в США

Знайдені уламки єменського літака та тіла 13 пасажирів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: