Літаки НАТО нанесли нові удари по центру Тріполі

В ніч проти суботи по центральному району Тріполі була нанесена серія авіаударів.

Сили НАТО 23 квітня нанесли серію авіаударів по центральному району Тріполі. Про це йдеться у заяві лівійського уряду.

Удари наносилися в районі військової бази Баб аль-Азіза, яка вважається ймовірним місцем притулку лівійського лідера Муаммара Каддафі. За даними влади, в результаті нальоту загинули три людини.

В ніч на суботу над Тріполі пролітала велика кількість літаків. Крім того, в місті було чути вибухи. Представник лівійського уряду заявив, що столиця стала "мішенню нальотів варварів-хрестоносців".

Військова операція в Лівії проводиться з 19 березня. Сили міжнародної коаліції, керуючись прийнятою 17 березня резолюцією ООН, наносять авіа- і ракетні удари по об'єктах ППО і позиціям урядових військ. З 31 березня командування військовою операцією здійснює НАТО.

Як заявляють союзники, удари коаліції по урядовим військам спрямовані на захист мирного населення. Раніше 23 квітня лівійська влада заявила, що бомбардування НАТО змусили армію покинути місто Місураті, за яке протягом двох місяців велися бої з повстанцями.

Крім того, 22 квітня столицю заколотників - Бенгазі - відвідав американський сенатор Джон Маккейн. Він закликав союзників активізувати бомбардування і налагодити постачання зброї супротивникам режиму. Він також запропонував визнати уряд повстанців легітимним носієм інтересів лівійського народу.

Читайте також:

Сили Каддафі попередили НАТО, що буде "у десять разів гірше, ніж в Іраку"

Саркозі обіцяє збільшити інтенсивність ударів по Лівії

Повстанці в Лівії посилили позиції і відмовились від пропозиції Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: