Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Литовці повернули РФ два танкери із забрудненою нафтою – ЗМІ

Компанія відмовилася від неякісної нафти.

Литовська компанія Orlen Lietuva повернула РФ два танкери із забрудненою хлорорганічними сполуками нафтою.

Про це повідомляє Delfi.

Литовське видання зазначає, що компанія відмовилася від російської нафти через інцидент з потраплянням хлорорганічних сполук.

"Проблеми були, але прямого впливу ми не зазнали. Наші покупці можуть бути певні, що нафтопродукти, які виготовляються на наших НПЗ, чисті, якісні та відповідають всім вимогам", – повідомив голова компанії Михайло Рудницький.

Російську нафту, від якої компанія відмовилася, там замінили іншою. Водночас про долю самих танкерів не відомо.

Нагадаємо, раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоКраїни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Бо у ній підвищений рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть, якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.    

Країни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Залиште свій коментар

Вибір редакції