Литва дозволила прикордонникам застосовувати силу у боротьбі з нелегальними мігрантами

Литва дозволила прикордонникам застосовувати силу у боротьбі з нелегальними мігрантами

Фото: Associated Press

Біженці їдуть до Європи з Білорусі.

Литва більше за жодних обставин не пускатиме до себе мігрантів, які сунуть через білоруський кордон. Якщо треба - прикордонникам дозволено скористатися силою.

Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок 4 серпня.

Міністерство внутрішніх справ Литви оприлюднило відео з гелікоптера, на якому видно, як велику групу мігрантів до кордону з Литвою довозить транспорт, який належить білоруським прикордонникам.

За цей рік Литві вже довелося прийняти понад 4 тисячі біженців, більшість з них - з Іраку. Режим Лукашенка використовує їх, аби тиснути на Євросоюз у відповідь на санкції. Кількість рейсів з Іраку до Мінська в серпні зросла втричі.

В останні місяці у Литві спостерігається міграційна криза. Її спричинив Мінськ, переставши стримувати потік нелегалів, які намагаються потрапити до Європи. Так Лукашенко відповів на санкції ЄС проти Білорусі. Їх наклали через примусову посадку в Мінську європейського літака, щоб затримати білоруського журналіста Романа Протасевича. Для стримування мігрантів Литва зміцнює свій кордон колючим дротом, якого, як виявилося – бракує. На допомогу вже прийшла Україна. В уряді заявили: відправлять до Литви відповідну гуманітарку. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нелегали у литовському таборі для біженців влаштували бунт. Мігранти, які незаконно перетнули литовський кордон з боку Білорусі, відмовились брати їжу від соцпрацівників. І вимагають, аби їх випустили з табору.

Новини світу: Литва дозволила прикордонникам скористатися силою у боротьбі з нелегальними мігрантами

Новини світу: Литва дозволила прикордонникам скористатися силою у боротьбі з нелегальними мігрантами

Повʼязані теми:

Наступна публікація