Литва не видасть Росії двох підозрюваних у тероризмі

Литва відмовилася видати Росії двох людей, який звинувачують у тероризмі, пояснюючи це тим, що підозрюваним у країні було надано статус біженців.

Влада Литви відмовилася видати Росії двох людей, звинувачених у терористичній діяльності.

Як заявив глава Національного центрального бюро (НЦБ) Інтерполу при МВС Росії Тимур Лахонін, відмова Литви пояснюється тим, що підозрюваним у країні було надано статус біженців. Ще п'ятьох підозрюваних у тероризмі в Росію відмовилися видати Німеччина, Франція і Болгарія.

У Росії всіх цих людей оголошено в розшук за підозрою в терористичній діяльності, нападі на співробітників міліції, повідомили в російському відділенні Інтерполу.

Лахонін також зазначив, що з початку року в Росію було екстрадовано 22 людини, що вдвічі більше, ніж минулого року. Серед країн, які видали РФ обвинувачених, названо Іспанію, Німеччину, Чорногорію, Україну і Литву.

Усього в міжнародному розшуку за ініціативою РФ на сьогоднішній день перебувають 1,48 тисячі осіб, серед них 338 розшукуються за вбивство, 303 - за корупцію, 352 - за шахрайство.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар Інтерполу Рональд Нобл фактично визнав, що Інтерпол не може задовольнити запит Росії про видачу оголошених в міжнародний розшук бізнесмена Бориса Березовського і представника чеченських сепаратистів Ахмеда Закаєва.

Читайте також:

США не вважають затоплення корвета Cheonan актом тероризму

Турецький прем'єр звинуватив Ізраїль в державному тероризмі

Суд Таїланду вимагає арешту екс-прем'єр-міністра за тероризм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: