Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Литва закликає посилити санкції щодо Росії через видавання паспортів мешканцям ОРДЛО

Росію вкотре звинуватили у втручанні у внутрішні справи України

Міністерство закордонних справ Литви назвало "незаконним втручанням у внутрішні справи України, грубим порушенням суверенітету і територіальної цілісності України" рішення Росії видавати мешканцям в Донецькій і Луганській областях України російських паспортів, тож закликало посилити введені відносно Росії санкції.

"Литва закликає міжнародну громадськість суворо засудити ці дії Росії, які не можуть бути виправдані, закликає не визнавати незаконно виданих документів Російської Федерації і послідовно посилювати санкції щодо Росії за порушення суверенітету і територіальної цілісності, які тривають", - йдеться в заяві МЗС Литви.

На думку литовського зовнішньополітичного відомства, прийняття такого рішення в Україні одразу слід оцінювати як свідоме підвищення тиску на Україну і обраного президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених так званих "ДНР" і "ЛНР". Українські дипломати висловили рішучий протест проти цього. Президент Петро Порошенко виступив із терміновим зверненням щодо цієї ситуації. Дії РФ засудили і в штабі переможця президентських виборів Володимира Зеленського. В українському уряді закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції