Литвиненко був британським шпигуном?

Екс-співробітник ФСБ Олександр Литвиненко працював на британську розвідку, повідомляє Daily Mail.

Колишній співробітник ФСБ Олександр Литвиненко, який помер в Лондоні, працював на британську розвідку, пише у суботу газета Daily Mail.

Як стало відомо виданню від авторитетних джерелах в розвідувальних і дипломатичних службах, Литвиненко був агентом британської розвідки MI6 і одержував від спецслужб гонорар у розмірі двох тисяч фунтів в місяць.

Олександр Литвиненко
Архів
Як стверджує британська преса, Олександр Литвиненко був шпигуном
За даними газети, Литвиненко завербував сер Джон Скарлетт, нинішній глава MI6, а колись агент британської розвідки в Москві.

Той факт, що Литвиненко фактично працював на британські спецслужби, може стати ключовим чинником в розслідуванні його вбивства, відзначає видання.

Газета нагадує, що головний підозрюваний у вбивстві Литвиненка Андрій Луговий раніше заявляв, що під час їх зустрічі Литвиненко намагався завербувати його в британську розвідку.

Джон Скарлетт
Архів
Глава MI6 Джон Скарлетт
Екс-співробітник ФСБ РФ Олександр Литвиненко втік до Великобританії в 2000 році і помер в Лондоні 23 листопаду 2006 року. Фахівці британського Агентства з охорони здоров'я стверджують, що знайшли в його тілі сліди радіоактивного полонію-210.

Офіційний висновок про причини смерті Литвиненка дотепер не опубліковано.

Королівська прокуратура обвинуватила в причетності до загибелі Литвиненка російського підприємця Андрія Лугового і зажадала його видачі, але одержала відмову, оскільки Конституція РФ не допускає екстрадиції російських громадян.

Сам Луговий категорично відкидає всі звинувачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: