Ліван скаржиться в ООН: Ізраїль зламав мобільну мережу і контролює всі переговори

Ізраїль відстежує і прослуховує всі мобільні дзвінки Лівану.

Ліван зажадав сьогодні від Ради Безпеки ООН залучити Ізраїль до відповідальності за злом мережі мобільного телефонного зв'язку

Про це заявив на прес-конференції міністр телекомунікацій Шарбель Наххас. За його словами, ізраїльським агентам вдалося з 2004 року поставити під контроль всі телефонні переговори в сусідній країні. Він назвав це "кричущим порушенням національного суверенітету і нехтуванням особистих прав громадян".

Як висловився Наххас, Ліван протистоїть "технологічної агресії" однією з найбільш розвинених в області телекомунікацій країн, і він має право зажадати захисту у міжнародного співтовариства.

Виступ Наххас послідувало за репортажем, показаним по телеканалу CBS, в якому стверджувалося, що за вбивством 14 лютого 2005 екс-прем'єра Лівану Рафіка Харірі стоїть радикальне шиїтське угрупування "Хезболла".

Найважливішим аргументом на користь причетності членів бойового крила шиїтської міліції до загибелі відомого сунітського політика стали записи дзвінків на їх стільникові номери до і в день вбивства Рафіка Харірі. Згідно з відомостями CBS, оперативний центр з організації замаху знаходився в госпіталі пророка Мухаммеда в південному передмісті Бейрута. Тим часом член парламентської фракції "Хезболли" Хасан Фадлалла спростував цю версію і заявив на прес-конференції, що впровадження ізраїльської шпигунської мережі в компанію мобільного телефонного зв'язку допомогло сфабрикувати звинувачення на адресу шиїтського угрупування.

Читайте також:

Лідер "Хізбалли" пообіцяв "відрубати руку Ізраїлю"

Перестрілка на кордоні Ізраїлю та Лівану: п'ятеро загиблих

Після перестрілки Ізраїль перекидає танки до кордону з Ліваном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: